niedziela, 7 września 2014

W Łagowie 9 żółtych kartek!

Sędzia bohaterem meczu! Do 91 minuty Orlicz prowadzi 1:0 po bramce Cheneshkova, minutę wcześniej arbiter pokazuje, że przedłużył spotkanie o cztery , a chwilę później o pięć minut. Pada gol dla miejscowych, ale biało-niebiescy kontrolują grę. Jest minuta 95, 96 zawodnicy i trenerzy interweniują u sędziego, że minął doliczony czas, miejscowi kibice mają niezły ubaw, niestety Pan Sędzia nie reaguje. W 97 minucie nasz obrońca wślizgiem wybija piłkę, która toczy się w kierunku Tkaczuka, ten ją łapie, ponieważ nie było to podanie, ale wybicie piłki. Jednak Pan Sędzia zarządza z trzech metrów rzut pośredni. Obrońcy nie zdążyli jeszcze ustawić muru, gdy miejscowi szybko wbili piłkę do pustej bramki. Pan Sędzia zakończył mecz.
Jeżeli dodamy do tego nie podyktowanie dwóch rzutów karnych dla Orlicza w pierwszej połowie po ewidentnych faulach na Ignatovie i kolorowy zawrót głowy sędziego, który ukarał naszych piłkarzy 9 (!) żółtymi kartonikami - to mamy obraz tego spotkania.Celowo pomijam nazwisko tego arbitra.

ŁKS Łagów - Orlicz 2:1 (0:0), widzów 60
0:1 Cheneshkov Tihomir (60')