niedziela, 14 września 2014

Nie przegrali od 15 miesięcy!

Fragment meczu juniorów z Wichrem
(fot. A. Nowak).
Podopieczni Dariusza Kowalika w rozgrywkach mistrzowskich na własnym boisku nie przegrali meczu od 8 czerwca 2013 roku, a wiec od 15 miesięcy! W tym czasie odnieśli 7 zwycięstw i trzy spotkania zremisowali.
W dniu wczorajszym na własnym boisku bez problemów wygrali z Wichrem Miedziana Góra po bramkach Patryka Hermana, Alberta Zolbacha (z karnego), Patryka Świtowskiego. Szkoda tylko, że kontuzje Karola Świtowskiego i Damiana Kity wykluczyły ich z dalszej gry.
Orlicz - Wicher Miedziana Góra 3:0
Orlicz: Ubysz - Lasota, Obara, Jurczenia, Sikora - Świtowski Karol (30. Działak), Kita (70. Nyga), Zolbach Albert, Świtowski Patryk, Herman - Relidzyński (75. Graba).

Orlicz - Lechia (fot. A. Nowak).
Juniorzy młodsi podejmowali w Suchedniowie lidera ze Strawczyna i doznali wysokiej porażki, jak większość drużyn z którymi grała Lechia (4 mecze - 35 strzelonych bramek). Podopieczni Kamila Moskala w pierwszej połowie podjęli walkę i dwukrotnie doprowadzali do remisu, jednak trzy stracone gole w przedziale 32-39 minuta zadecydowały o przegranej.
Orlicz - Lechia Strawczyn 2:9 (2:5), bramki Patryk Ślusarczyk, Filip Czerwiński.
Orlicz: Pająk (70. Obara) - Graba (41. Żak), Matla Krystian (48. Ślusarczyk Michał), Ślusarczyk Patryk (55. Eljasiński), Mądzik (Luciński) - Czerwiński (50. Matla Karol), Kowalik, Pająk Bartosz - Złomek (73. Zbroja), Pietrasiewicz.
Trampkarze Astry grali w Kielcach z tamtejszymi Orlętami. Zagrali bardzo dobre zawody i wygrali 5:3 po czterech bramkach Mateusza Tumulca i jednej Miłosza Pająka.
Młodzicy Astry muszą jak najszybciej zapomnieć o wyjeździe do Skarżyska, gdzie miejscowy Granat sprawił im zimny prysznic strzelając 13 bramek (0:13).
Grają już nasze dziewczęta, które w pierwszym meczu wygrały w Bodzentynie z Łysicą 2:1, a w drugim przegrały w Suchedniowie ze Stalą Kunów 0:8 (0:6). Być może ta porażka jest wysoka, ale Stal to jeden z faworytów do mistrzowskiego tytułu.
Orlicz: Gibała - Janta, Materek, Kliszewska, Grudniewska - Malczyk, Staszewska Wioletta, Żołądek, Serek - Staszewska Kinga, Nowak.