wtorek, 2 marca 2021

BADMINTONIŚCI ORLICZA NA PODIUM W OLSZTYNIE

Na krajowym turnieju młodzika młodszego, rozegranego w ostatni weekend w Olsztynie k. Częstochowy, dobrze zagrali nasi młodzi badmintoniści.
Turniej singlowy wygrał nasz najlepszy młodzik młodszy Jakub Dulemba, w deblu z Szymonem Gwiazdą również był najlepszy. Zuzanna Turska w deblu z Olga Więcek zajęły trzecie miejsce, w singlu Zuzia zakończyła rywalizację w przedziale miejsc 5-8. Radosław Rębak został sklasyfikowany w przedziale miejsc 9-16,w mikście Radosław i Zuzanna tym razem bez awansu z grupy.
W kategorii U-11 cale podium zajęli zawodnicy Orlicza: pierwsze miejsce Jakub Chrząszcz, drugie Piotr Sawicz, a trzecie Jakub Kabała. Pozostali: Pola Andrzejewska miejsce 5-8, Gabrysia Turska 9-16. Wiktor Utczyk miejsce 5-8, Miłosz Śniowski 9-16.
Gratulacje dla medalistów i podziękowania dla Wszystkich za dobre występy!