piątek, 26 maja 2017

Siatkarze Zdrowy Ty Orlicz zagrają w finale!

Siatkarze Zdrowy Ty Orlicz w poniedziałek, 22 maja rozegrali półfinałowy mecz pucharu wojewódzkiego. W Suchedniowie podejmowali LUKS Start Dobromierz i zwyciężyli w trzech setach. Biało-niebiescy byli faworytem tego spotkania i nie zawiedli. Od pierwszych zagrywek mecz przebiegał pod dyktando naszej drużyny, choć rywal w pierwszym secie troszkę postraszył i zbliżył się nawet na jeden punkt, ale na więcej ich nie było stać. Sędziował Michał Malinowski.
Zdrowy Ty Orlicz - Start 3:0 (25:23, 25:20, 25:20)
Skład: Jakub Garbala, Karol Wróblewski, Rafał Erbel, Adrian Zatorski, Maciej Kosowski, Artur Dudek, Marek Działowski, Michał Dziarmaga,  Bartosz Kosowski (libero).
Finał zostanie rozegramy w Suchedniowie w poniedziałek 29 maja o godzinie 20:00. Rywalem będzie Fodder Kielce, który w półfinale wygrał ze Staszowem. Warto się wybrać i wspierać naszych.