sobota, 27 maja 2017

Orlicz przegrał w Nowinach

Biało-niebiescy nie dali rady jednemu z faworytów do awansu do IV ligi i przegrali w Nowinach 0:3. Jednak końcowy wynik nie odzwierciedla wydarzeń na boisku. W pierwszej połowie gospodarze nie oddali żadnego strzału, a Staszewski nie wykorzystał setki. Mało tego nasi piłkarze tak zdominowali rywali, że nie mogli przeprowadzić żadnej składnej akcji.
Po zmianie stron wystarczyło pięć minut (61, 63, 66) i było po meczu. Wszystkie bramki dla miejscowych padły po błędach obrony i bramkarza. Mimo wszystko Orły zostawiły po sobie dobre wrażenie, ale punkty są przyznawane za strzelone gole, a te zdobywali piłkarze GKS..
GKS - Orlicz 3:0 (0:0)
skład: Sebastian Drogosz - Hubert Janyst, Marcin Tacij, Mateusz Sikora, Michał Bator - Karol Świtowski (85' Daniel Kaczmarski)Piotr Mądzik (62' Damian Kita)Paweł Jarząb, Grzegorz Skarbek Piotr Solnica (75' Maciej Banaczkowski)Tomasz Staszewski.