czwartek, 11 maja 2017

Badmintoniści wygrywają w turnieju żaków

W środę, 10 maja w Końskich rozegrano Świętokrzyski Turniej Żaków w badmintonie. W zawodach uczestniczyli uczniowie z SP 3 Suchedniów, SP Ostojów, SP 2 Zagnańsk, SP Pawłów, SP Mniów, SP Morawica i SP 1 Końskie. Ton rywalizacji nadawali badmintoniści naszych szkół, zwłaszcza dziewczęta, które zajęły pierwsze sześć miejsc(!).
Zwyciężyła Sandra Skarbek (SP Ostojów), wygrywając w finale z Alicją Więckowską (SP 3 Suchedniów). Kolejne lokaty zajęły: Klaudia Brzezińska, Karina Kazarian (obie SP Ostojów), Emilia Szumielewicz (SP 3), Kornelia Baran (SP Ostojów) oraz na 13 miejscu Gabriela Stefańska (SP 3).
W kategorii chłopców zwyciężył Mateusz Mirek (SP Ostojów) wygrywając w finale z Mikołajem Chrzanowskim (SP 2 Zagnańsk). Trzecie miejsce wywalczył Szymon Turski, a siódme Patryk Potkański obaj z SP Ostojów. Pozostałe lokaty naszych: 8. Tymon Obara (SP Ostojów), 9. Filip Obarski, 10. Miłosz Krakowiak, 15. Kacper Więckowski (wszyscy SP 3).
Po trzech turniejach na prowadzeniu są uczniowie ze szkoły z Ostojowa. Miejsca naszych: