piątek, 3 kwietnia 2015

Porażka w derbach

Fragment meczu (fot. Z. Biber).
Kto wybrał się na derby powiatu skarżyskiego w siatkówce, z pewnością nie żałował. Kajrox Orlicz i Wioletta Skarżysko stworzyły ciekawe widowisko, rozstrzygnięte w tie-breaku. W pierwszym secie biało-niebiescy spisali się bardzo dobrze i szkoda, że ulegli gospodarzom na przewagi. Można gdybać, jaki byłby końcowy wynik spotkania, ponieważ drugi set Orlicz wygrał spokojnie do 21. Natomiast trzeci miał niespotykany przebieg. Najpierw miejscowi prowadzili 7:1, później Orły wyciągnęły na 14:14 i idąc siłą rozpędu ograli Fryzjerów do 20! Kto wie, czy biało-niebiescy nie poczuli się już zwycięzcami w tym meczu i do czwartej partii wyszli na luzie. Zemściło to się bardzo i miejscowi szybko wygrali tego seta. W decydującej zagrywce udane ataki i bloki w końcówce pozwoliły wygrać Fryzjerom. Po tym spotkaniu Orlicz zajmuje piąte miejsce z dorobkiem 27 punktów.
SAS SF Wioletta Skarżysko - Kajrox Orlicz Suchedniów 3:2 (27:25, 21:25, 20:25, 25:13, 15:13)
Orlicz: Stawski, Działowski, Siwoń, Zatorski, Tusznio, Marszałek M., Marszałek P., Dróżdż, Kosowski, Mazurkiewicz.