niedziela, 26 kwietnia 2015

Punktowali tylko juniorzy

Tak się cieszą juniorzy po strzelonym
golu (fot. Agnieszka Nowak).
W dniu dzisiejszym Orlicz grał w Jędrzejowie i niestety przegrał. Gospodarze byli faworytem, ale przez większość spotkania nie potrafili tego udokumentować strzeleniem bramki, chociaż mieli inicjatywę na boisku. Jedyny gol padł w 65 minucie w zamieszaniu, kiedy piłka po rykoszecie odbiła się od poprzeczki i wpadła do siatki. W ostatnich minutach biało-niebiescy mogli doprowadzić do remisu, ale uderzenie główką Kaczmarskiego golkiper miejscowych obronił w sposób tylko jemu wiadomy.
Naprzód Jędrzejów - Orlicz 1:0 (0:0)
Orlicz: Karliński - Piętak (85' Jackowski), Górecki, Chatys, Bator - Banaczkowski (80' Kaczmarski), Skokowski, Rzeszowski, Notzel (65' Moskal) - Cheneshkov, Świtowski.
Juniorzy wygrali
Drugie wyjazdowe zwycięstwo zanotowali juniorzy starsi. Tym razem przywieźli komplet punktów z Miedzianej Góry, gdzie wygrali z tamtejszym Wichrem 3:1. Gole strzelili: Damian Kita (20'), Patryk Herman (70', 78').
Orlicz: Ubysz - Jurczenia, Działak, Obara, Lasota - Kita, Zolbach Albert,  Gula (36. Pająk, Zolbach Dawid - Sikora. Herman.
Remis juniorów młodszych
Radosny futbol można było obejrzeć w Suchedniowie w meczu Orlicz - UKS Chęciny, ponieważ obie drużyny strzeliły po cztery bramki i spotkanie zakończyło się remisem. Gole dla biało-niebieskich strzelili: Karol Matla (2', 42'), Filip Czerwiński (27'), Patryk Ślusarczyk (76'). Gdy Patryk zdobył bramkę i Orły wyszły na prowadzenie wydawało się, że zgarną pełną pulę, niestety już w doliczonym czasie gry goście zdołali doprowadzić do remisu.
Orlicz: Obara - Czerwiński, Matla Maciej, Flantowicz, Ślusarczyk Michał (41' Matla Krystian) - Kowalik Damian, Żak (41. Graba), Ślusarczyk Patryk,  Mądzik - Matla Karol (44. Złomek), Pietrasiewicz.