poniedziałek, 10 grudnia 2012

Złoto i srebro

8 grudnia w Białymstoku reprezentanci Orlicza wywalczyli dwa medale w Drużynowych Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych.
Badmintonistki w składzie: Wiktoria Dąbczyńska, Zuzanna Glijer, Magda Łukasiak, Paulina Obara, Izabela Pajek sięgnęły po złoty medal i zostały mistrzyniami Polski w tej kategorii wiekowej! W drodze na najwyższy stopień podium pokonały Hubal Białystok 3:1, Milenium Warszawa 3:0, Spartakus Niepołomice 3:2.
Badmintoniści w składzie: Kamil Kwaśniewski, Paweł Tomaszewski, Piotr Tomaszewski, Marcin Wnuk zostali wicemistrzami Polski i przywieźli srebrne medale. W półfinale wygrali z Kiko Zamość 3:2, a w finale ulegli Hubalowi 0:3.
Już 86. medali przywieźli podopieczni Aleksandry Dąbczyńskiej i Stefana Pawlukiewicza z mistrzostw Polski.