poniedziałek, 30 października 2023

ZWYCIĘSTWO SIATKARZY CERRAD ORLICZ

Siatkarze Cerrad Orlicz w I lidze wojewódzkiej dali dziś popis swoich umiejętności, zwyciężając w swojej hali sportowej zespół Hetmana Włoszczowa 3:1. W pierwszych dwóch setach gracze z Suchedniowa nie dali szans swoim rywalom, nie wypuszczając ich poza dwudziestkę. W trzeciej partii można było zaobserwować chwilowe rozluźnienie, które pozwoliło przeciwnikom zwyciężyć. Jednak już w czwartym secie siatkarze Orlicza ponownie objęli kontrolę na boisku i zwyciężyli go 25:22, wygrywając tym samym całe spotkanie.
Cerrad Orlicz - Hetman Włoszczowa 3:1 (25:17, 25:18, 21:25, 25:22).
Przypominam, że mimo porażki w pierwszym meczu przeciwko silniejszej drużynie z Kielc, siatkarze Cerrad Orlicz wykazali ogromną determinację, walcząc do samego końca i nie dając rywalom ani chwili wytchnienia.
Aluron CMC Wybicki Kielce - Cerrad Orlicz 3:0 (25:20, 25:19, 25:22).
To świetna wiadomość dla fanów siatkówki oraz drużyny Cerrad Orlicz, która wykazała swoją wyjątkową postawę na parkiecie, zarówno w zwycięskim, jak przegranym wcześniej meczu. Mamy nadzieję, że to dopiero początek udanej kampanii w I lidze wojewódzkiej, a gracze będą kontynuować swoje dobre występy w kolejnych spotkaniach.