sobota, 23 września 2023

PORAŻKA ORLICZA W JĘDRZEJOWIE

W sobotę na boisku w Jędrzejowie odbyło się kolejne emocjonujące starcie pomiędzy miejscowym Naprzodem a ekipą Orlicza. Ta rywalizacja sięga już roku 1945, co oznacza, że fani obu drużyn mogli śledzić aż 75 meczów pełnych niespodzianek, emocji i oczywiście piłkarskich zmagań.
Niestety, tym razem to gospodarze okazali się lepsi, zwyciężając 3:0. Chociaż pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem, to po przerwie zawodnicy Naprzodu zdobyli aż trzy bramki, udowadniając swoją przewagę.
To już drugie z rzędu spotkanie, w którym Orlicz nie zdołał trafić do siatki rywali. Niemniej jednak, żaden kibic nie powinien tracić wiary w swoją drużynę, ponieważ przed nimi kolejne wyzwanie. W nadchodzącą sobotę do Suchedniowa zawita Unia Sędziszów, co będzie idealną okazją do poprawienia tego bilansu i odzyskania pełnej pewności siebie.
Naprzód - Orlicz 3:0 (0:0)
1:0 Krystian Zaręba (47')
2:0 Alan Piskorz (63')
3:0 Souza Oliveira (79')
Orlicz: Witalij Onopko - Jakub Przeworski, Ołeksij Cherkashyn, Michał Bator, Mateusz Misztal - Michał Tomasik, Bunyod Turgunboev, Jan Bilski (65.Jakub Łubek), Patryk Zygmunt (80' Kamil Kuś), Damian Kita (84' Kacper Sikora) - Damian Salwa (82. Roman Bratash).