poniedziałek, 27 stycznia 2020

MŁODZI BADMINTONIŚCI GRALI W ŻYRAKOWIE

W dniach 24-26 stycznia w Żyrakowie został rozegrany turniej badmintonowy z cyklu Grand Prix Juniorów Młodszych i Młodzików Młodszych. W zawodach z powodzeniem wystąpili reprezentanci Orlicza, z których najlepiej zagrała Ewa Bartłomiejczuk, która dotarła do półfinału, ostatecznie kończąc turniej na trzecim miejscu. O wielkim pechu może mówić Jakub Dulemba, który w grach finałowych trafił na późniejszego zwycięzcę turnieju i został sklasyfikowany na miejscach 9-16.
W grach deblowych Ewa i Dominika Bartłomiejczuk zakończyły rywalizację w grupach, podobnie Dominika w singlu i Jakub w deblu oraz Gabriela Winkler w singlu i deblu. Również juniorzy Weronika Zięba i Andrzej Pięta nie przebili się w swoich grach do finałów, kończąc rywalizację na grach grupowych.
W zawodach grała jeszcze suchedniowianka Kaja Ziółkowska reprezentująca Wschodnią Kielce. I był to bardzo udany start, ponieważ w deblu stanęła na najwyższym stopniu podium. W singlu i mikście zakończyła gry w grupach.