wtorek, 8 sierpnia 2017

W kinie "Dunkierka"


Suchedniowski Ośrodek Kultury "Kuźnica" w Suchedniowie zaprasza na film DUNKIERKA, w dniach 11 - 15 sierpnia o godz.17:00 i 19:00. Produkcja: USA. Gatunek: dramat, akcja, wojenny. Czas:106 min. Od lat:15.
Opis filmu:
Christopher Nolan, twórca obrazów takich jak Interstellar, Incepcja oraz trylogii Mroczny Rycerz, przedstawia epicki thriller akcji pt: "Dunkierka".
Akcja filmu rozgrywa się na lądzie, na morzu i w powietrzu. Myśliwce RAF-u toczą podniebny bój z wrogiem ponad kanałem La Manche, starając się ochronić bezbronnych ludzi na ziemi.
W tym czasie setki niewielkich łodzi z załogą złożoną zarówno z wojskowych, jak i cywilów wyruszają w desperacką misję ratunkową, ryzykując życiem i ścigając się z czasem, aby ocalić choć garstkę żołnierzy.
W produkcji wystąpili aktorzy reprezentujący kilka pokoleń, w tym: Fionn Whitehead, Tom Glynn-Carney, Jack Lowden, Harry Styles, Aneurin Barnard, James D'Arcy, Barry Keoghan, a także Kenneth Branagh, Cillian Murphy, Mark Rylance oraz Tom Hardy.
Nolan wyreżyserował Dunkierkę na podstawie własnego scenariusza, wykorzystując do realizacji projektu połączenie technologii IMAX i taśmy 65 mm. Muzykę do filmu skomponował Hans Zimmer
Kup bilety online: KLIKNIJ.
Serdecznie Zapraszamy!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz