wtorek, 7 lutego 2023

ORLICZ 1924 BEZ PUNKTU W JAROSŁAWIU

W poniedziałkowym meczu Grupy Mistrzowskiej LOTTO Superligi Oxynet Jarosław pokonał Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów 3:1.
Pierwszy pojedynek, w którym do stołu podeszli Abbasi i Cyrnek choć wygrany przez zawodnika z Jarosławia 3:0, dostarczył kibicom wiele emocji. Pierwsze dwa sety rozgrywane były na przewagi, a i nasz zawodnik miał piłki setowe, których jednak nie wykorzystał.
Do remisu w spotkaniu doprowadził Kowa Nakamura, który pokonał Alana Kulczyckiego 3:1. Yaroslav Zhmudenko pokonał 3:0 (w każdym secie do 9) Robert Florasa. W ostatniej grze singlowej Amirreza Abbasi ograł Daniela Bąka do 5 i 5.

Oxynet Jarosław – KS Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów 3:1

Amirreza Abbasi – Piotr Cyrnek 3:0 (14:12, 18:16, 11:9)
Alan Kulczycki – Kowa Nakamura 1:3 (9:11, 11:5, 4:11, 3:11)
Yaroslav Zhmudenko – Robert Floras 3:0 (11:9, 11:9, 11:9)
Amirreza Abbasi – Daniel Bąk 2:0 (11:5, 11:5)