niedziela, 28 kwietnia 2013

Same porażki

W dniu dzisiejszym kolejne mecze mistrzowskie rozegrały zespoły Orlicza w IV lidze i Astry w klasie A.
Orlicz podejmował Orlęta Kielce, a więc zespół sklasyfikowany w tabeli za suchedniowianami. Niestety Orły przegrały 0:3 tracąc bramki po strzałach  Sosińskiego (8 minuta) i Bętkowskiego (17, 28). Biało-niebiescy zagrali w składzie: Shram - Bator, Krogulec, Lozniak, Piwowar (78. Ahmed) - Moskal, Shehata, Żakowicz (58. Hassan), Nowak - Notzel (60. Michta), Kłys (46. Kania Damian).
Fragment czwartoligowego meczu Orlicza.
Żółto-czarni tym razem grali na wyjeździe w Pierzchnicy z tamtejszymi Polanami. Niestety Astra przegrała 2:3, bramki strzelił Piotr Grudniewski. Po tym meczu suchedniowianie znaleźli się w strefie spadkowej.
Juniorzy starsi Orlicza przegrali z Victorią w Górkach Szczukowskich 0:1.
Juniorzy młodsi Orlicza ulegli na własnym boisku Granatowi Skarżysko 3:7. Do stanu 3:3 mecz wyrównany, później czerwona kartka dla naszego zawodnika i w przeciągu ostatnich 10 minut goście strzelili 4 bramki. Podopieczni Dariusza Kowalika zagrali w składzie: Karaś - Lasota, Jurczenia, Obara, Sikora - Świtowski, Kołomański, Relidzyński, Zolbach, Działak - Grudniewski oraz Matla i Kita. Wszystkie trzy bramki dla biało-niebieskich strzelił Rafał Grudniewski.
Młodzicy młodsi Astry zostali rozgromieni w Staszowie przez tamtejszą Pogoń 7:0.