wtorek, 15 października 2024

SUCHEDNIOWSKI POLICJANT TRZECI W MARATONIE!

W niedzielę, 13 października w Poznaniu odbył się 23. Poznań Maraton im. Macieja Frankiewicza. W ramach imprezy rozegrano także Jesienne Mistrzostwa Polski Policjantów na tym samym dystansie. Na trzecim stopniu podium policyjnych zmagań uplasował się suchedniowski mundurowy mł. asp. Michał Kołomański. W kategorii open nasz funkcjonariusz był 108. w stawce blisko 4000 zawodników.
Blisko 4000 biegaczy z kilkudziesięciu krajów stanęło na starcie 23. Poznań Maratonu im. Macieja Frankiewicza. Na starcie królewskiego biegu zameldował się suchedniowski dzielnicowy mł. asp. Michał Kołomański. W ramach niedzielnej imprezy rozegrano również Jesienne Mistrzostwa Policjantów na tym samym dystansie. Nasz stróż prawa ukończył bieg z czasem 2:55:35, zajmując doskonałą trzecią lokatę w policyjnych zmaganiach. W kategorii open zajął 108 miejsce, co także należy traktować jako sukces. W deszczu i przy niskiej temperaturze asp. Kołomański pokonał wielu utytułowanych zawodowych biegaczy. Gratulujemy!