poniedziałek, 7 października 2024

ANNA BANASZEK PO RAZ PIĄTY MISTRZYNIĄ POLSKI FARMACEUTÓW!

W miniony weekend, 21 września, nad Zalewem Sulejowskim zostały rozegrane VIII Mistrzostwa Polski Farmaceutów w Maratonie MTB, które przyciągnęły ponad 250 uczestników.
Wśród zawodniczek w kategorii K-2 dominowała Anna Banaszek, która po raz piąty zdobyła tytuł Mistrzyni Polski Farmaceutów. Dodatkowo, zajęła drugie miejsce w klasyfikacji open kobiet. Gratulujemy!
Impreza, organizowana przez HURTAP i Okręgową Izbę Aptekarską w Łodzi pod patronatem Naczelnej Izby Aptekarskiej, po raz kolejny udowodniła, że farmaceuci to nie tylko eksperci w dziedzinie zdrowia, ale również pasjonaci aktywnego trybu życia.
Zawodnicy mieli okazję rywalizować na dystansie około 18 kilometrów, który prowadził przez urozmaicony teren wokół Zalewu Sulejowskiego. Trasa, pełna technicznych odcinków i wymagających podjazdów, wymagała od uczestników nie tylko doskonałej kondycji fizycznej, ale również umiejętności technicznych.