czwartek, 17 listopada 2022

PRZERWANA PASSA TENISISTÓW STOŁOWYCH

W czwartek, 17 listopada została przerwana passa tenisistów stołowych Global Pharma Orlicz 1924 w Lotto Superlidze. W suchedniowskiej hali sportowej górą był zespół Lotto Polski Cukier Gwiazda Bydgoszcz. Nie ma co ukrywać, goście byli faworytem tego spotkania, wszak to wicemistrzowie Polski ostatniego sezonu. Teraz również dobrze radzą sobie w Pucharze Europy. Najwięcej emocji dostarczył pierwszy pojedynek pomiędzy Asuka Machi a Arturem Grelą. Zwłaszcza pierwszy set zakończony wynikiem 18:16. Wygrał Asuka, ale to było jedyne zwycięstwo naszych zawodników, w pozostałych wygrywali goście. Teraz przed naszą drużyną kolejne wyzwanie, ponieważ w niedzielę zmierzy się w Działdowie z aktualnym liderem zespołem Dekorglass. A później wyjazd na europejskie puchary.
Global Pharma Orlicz 1924 - Lotto Polski Cukier Gwiazda 1:3
Machi Asuka - Grela Artur 3:1 (16, -11, 10, 1)
Bąk Daniel - Lam Siu Hang 0:3 (-5, -4, -7)
Floras Robert - Ursu Vladislav 1:3 (-9, 7, -6, -8)
Machi Asuka - Lam Siu Hang  0:2 (-7, -4)