niedziela, 20 listopada 2022

DRUGA PORAŻKA GLOBAL PHARMA ORLICZ 1924

Po siedmiu kolejnych wygranych Global Pharma Orlicz 1924 przyszły dwie porażki. Dzisiaj suchedniowianie przegrali w Działdowie z Dekorglass 1:3. Rywale byli faworytem tego spotkania, są aktualnym liderem Lotto Superligi, ale zwycięstwo nie przyszło im łatwo. Wydaje się, że na końcowy wynik miał wpływ z pierwszego pojedynku, kiedy Robert Floras prowadził już 2:0, ale niestety przegrał. Również w ostatnim pojedynku Asuka Machi zaczął od zwycięskiego seta, ale później punktował tylko rywal. Pomimo tych porażek Global Pharma Orlicz 1924 powinien utrzymać miejsce w pierwszej siódemce po sezonie zasadniczym, co gwarantuje mu nie tylko utrzymanie (spadają aż 4 drużyny), ale nawet walkę o medale. Teraz w rozgrywkach ligowych nastąpi przerwa do połowy grudnia, ale nasi zawodnicy nie będą odpoczywać, ponieważ udają się do Łotwy, gdzie zagrają w europejskich pucharach.
Dekorglass - Global Pharma Orlicz 1924 3:1
Dyjas Jakub - Floras Robert 3:2 (10, 8, -9, -8, -8)
Groth Jonathan - Machi Asuka 2:3 (5, -3, 13, -9, 7)
Konishi Kaii - Bąk Daniel 3:1 (8, -7, -7, -3)
Dyjas Jakub - Machi Asuka 2:1 (9, -9, -5)