niedziela, 6 listopada 2022

BADMINTONIŚCI NA PODIUM W ŻYRAKOWIE

W sobotę w Żyrakowie został rozegrany turniej badmintonowy Podkarpacki Cup z udziałem reprezentantów Orlicza i PulsLift Nike. Suchedniowscy zawodnicy zagrali dobrze stając czterokrotnie na podium. Drugie miejsce w kategorii U-13 wywalczyła
Gabriela Turska (Orlicz) w grze mieszanej z Aleksandrem Bandrowiczem (Badminton Przemyśl) oraz Piotr Sawicz (Orlicz) w grze pojedynczej. Trzecie miejsca zajął Aleksander Turski (PulsLift Nike) w grze pojedynczej oraz w grze mieszanej z Klaudią Wrześniewską (AZSUŚ Katowice).
Ponadto Gabriela Turska w singlu zajęła miejsca w przedziale 5-8.
W kategorii U-13 wystartowali jeszcze Wiktor Utczyk i Miłosz Śniowski (obaj Orlicz), na razie jeszcze bez awansu z grup. Podobnie Jakub Chrząszcz (Orlicz), który podjął walkę w kategorii U-15 i bardzo niewiele zabrakło mu do awansu z grupy.