niedziela, 5 czerwca 2022

SUCHEDNIOWSCY CYKLIŚCI TRZY RAZY NA PODIUM

W niedzielę, 5 czerwca w Piekoszowie rozegrano czwarty etap z cyklu wyścigów kolarskich MTB Cross Maraton. Organizatorzy przygotowali trzy trasy: master na dystansie 73,6 km, fan - 44,5 km, family - 23,5 km. Pogoda sprzyjała więc na starcie stanęła rekordowa liczba zawodników i zawodniczek. Reprezentanci Suchedniowskiego Stowarzyszenia Cyklistów trzykrotnie stawali na podium. Miejsca na pudle wywalczyli: Małgorzata Bieniek, Jakub Przeworski, Paweł Wójcicki. Były to trzecie miejsca. Gratulujemy! Kolejne zawody odbędą się 26 czerwca w Kielcach. Poniżej miejsca i czasy naszych reprezentantów: