niedziela, 19 czerwca 2022

REZERWY ORLICZA ZAKOŃCZYŁY ROZGRYWKI

Rezerwy Orlicza grające w grupie I klasy "A" zakończyły rozgrywki spotkaniem w Mniowie. Miejscowa Victoria pokonała naszą drużynę 3:0. Nie był to udany finisz biało-niebieskich. W ostatnich pięciu meczach zdobyli tylko jeden punkt. Przełożyło się to na miejsce w tabeli. Była szansa na zajęcie lokaty w górnej połowie, ale i tak końcowy wynik jest zadawalający. Jeżeli chodzi o rezerwy, to Orlicz II w województwie świętokrzyskim ustępuje tylko drugiej drużynie Korony Kielce. Końcowy bilans to 8 zwycięstw, 4 remisy i 14 porażek, stosunek bramek 50:51. Mogło być lepiej, gdyby trener Rajmund Kabała miał do dyspozycji więcej zawodników z pierwszej drużyny, którzy w danej kolejce nie grali, a siedzieli na ławce rezerwowych. Ale dzięki temu mógł ogrywać juniorów, którzy dobrze radzili sobie na murawie, rywalizując z dużo starszymi i ogranymi zawodnikami drużyn przeciwnych.
Victoria - Orlicz II 3:0 (0:0)
1:0 Wiktor Szcześniak (16')
2:0 Adam Kamont (41')
3:0 Wiktor Szcześniak (65')
skład: Piotr Chrzanowski (60' Maciej Swat) - Błażej Turski, Dawid Bryczkiewicz, Kamil Kuś, Maciej Nowak - Ksawery Miernik, Kacper Sikora (60' Miłosz Burys), Piotr Mądzik, Piotr Gniaździński (70' Wojciech Obarski), Krzysztof Stefański (75' Paweł Sucheński) - Damian Kita
Suchedniów 8 czerwca
Raczej niespodziewana porażka drugiej drużyny Orlicza, okupiona dodatkowo czerwoną kartką dla Grzegorza Skarbka w 90. minucie.
Orlicz II - MSS Klonówka 2:4 (0:2)
0:1 Marcin Supierz (9')
0:2 Marcin Supierz (23')
1:2 Piotr Gniaździński (54')
2:2 Grzegorz Skarbek (74')
2:3 Mykhailo Lychak (75')
2:4 Marcin Supierz (90'+1)
skład: Piotr Chrzanowski - Błażej Turski, Dawid Bryczkiewicz, Kamil Kuś (80' Przemysław Zwada), Maciej Nowak - Ksawery Miernik (60' Kacper Sikora), Paweł Działak (60' Piotr Mądzik), Grzegorz Skarbek, Piotr Gniaździński (80' Wojciech Obarski), Jakub Łubek (25' Krzysztof Stefański) - Damian Kita