wtorek, 21 czerwca 2022

KAROL BRYCZKIEWICZ PODWÓJNYM MEDALISTĄ MISTRZOSTW POLSKI AMATORÓW

W ostatni weekend w Zielonce zostały rozegrane XII Indywidualne Mistrzostwa Polski Amatorów w badmintonie. Kolejny bardzo dobry występ zanotował suchedniowianin Karol Bryczkiewicz, który wywalczył srebrny i brązowy medal.
W deblu grając z Ihor Pavlenko (FKB Izabelin) w finale ulegli parze Michał Gąska/Robert Wikło (Masovia Płock) 0:2 (4-21, 11-21). Drugie miejsce i tytuł wicemistrza Polski! W mikście Karol grał z Katarzyną Tylman (FKB). W półfinale zmierzyli się z późniejszymi mistrzami Polski parą Paweł Kacprzak/Jolanta Chodkowska i ulegli po wyrównanym pojedynku 1:2 (12-21, 21-17, 14-21). Ostatecznie zajmując trzecie miejsce. Przypominam, że dwa lata temu Karol w deblu był mistrzem Polski, a miesiąc temu zwyciężył w turnieju w Książenicach. Gratulujemy!