poniedziałek, 9 września 2024

TENISIŚCI STOŁOWI WYGRYWAJĄ Z KTS GLIWICE

W niedzielnym meczu drużyna Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów pokonała beniaminka KTS Gliwice 3:1. Najlepszym zawodnikiem spotkania okazał się Tajwańczyk Liao Cheng-Ting, który zdobył dwa punkty. Swoją grę wygrał również Słoweniec Deni Kożul, dokładając kolejne cenne zwycięstwo. Blisko sukcesu był Robert Floras, jednak przegrał swój pojedynek po zaciętej walce. Na ławce rezerwowych zasiadł Mateusz Zalewski.

Liao Cheng-Ting w pierwszym meczu pokonał Grzegorza Felkela wynikiem 3:0. W ostatnim pojedynku zmierzył się z Ho Kwan Kitem z Hongkongu, wygrywając 3:2, mimo początkowej straty dwóch setów. Tajwańczyk odwrócił losy meczu, a końcowy set zakończył się zwycięstwem 6:2.

Deni Kożul także triumfował w swoim spotkaniu, pokonując Ho Kwan Kita 3:1. W trzecim secie miał nawet szansę na szybsze zakończenie meczu, ale przeciwnik zdołał się obronić. Robert Floras prowadził z Grekiem Ioannisem Sgouropoulosem 2:1, jednak ostatecznie przegrał 2:3, mimo że w czwartym secie miał już przewagę 9:7.

Kolejny mecz drużyna rozegra we wtorek, 10 września, przeciwko Olimpii Grudziądz. Będzie to okazja do zdobycia kolejnych punktów w superlidze.

Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów – KTS Gliwice 3:1

Liao Cheng-Ting – Grzegorz Felkel 3:0 (11:8, 12:10, 11:9)
Deni Kożul – Ho Kwan Kit 3:1 (11:2, 12:10, 10:12, 12:10)
Robert Floras - Ioannis Sgouropoulos 2:3 (11:7, 8:11, 11:9, 9:11, 3:6)
Liao Cheng-Ting – Ho Kwan Kit 3:2 (8:11, 9:11, 11:9, 13:11, 6:2)