niedziela, 1 września 2024

REZERWY ORLICZA GROMIĄ!

W niedzielne południe druga drużyna Orlicza Suchedniów zaprezentowała znakomitą formę na boisku klasy "B", pewnie pokonując zespół Silnicy w Kielcach 6:1. Spotkanie od początku przebiegało pod dyktando biało-niebieskich, którzy już w pierwszej połowie zdążyli wypracować sobie solidną przewagę, prowadząc 3:0.
Kluczowym momentem meczu była 40. minuta, kiedy to Bartosz Kubicki otrzymał czerwoną kartkę, co mogło odwrócić losy spotkania. Jednak mimo osłabienia, Orły nie dały się zaskoczyć i po chwili dekoncentracji, która kosztowała ich jedyną straconą bramkę, szybko odzyskali kontrolę nad meczem.
W drugiej połowie Orlicz, pomimo gry w dziesiątkę, kontynuował swoją dominację na boisku, dodając do swojego dorobku kolejne trzy gole. Zwycięstwo 6:1 pokazuje siłę drużyny, która po niezbyt udanym początku sezonu, nabiera rozpędu, odnosząc kolejne wygrane.
Silnica - Orlicz II 1:6 (1:3)
0:1 Mateusz Piwowarczyk (4')
0:2 Mateusz Piwowarczyk (17')
0:3 Kacper Sikora (20')