niedziela, 15 września 2024

DRUGA WYGRANA ORLICZA

W sobotnie popołudnie Orlicz wygrał swój drugi mecz mistrzowski. W Suchedniowie biało-niebiescy pokonali Piast Stopnicę 3:1. Już na początku spotkania Przemysław Ginter dograł piłkę do Piotra Foksa, a ten umieścił ją w bramce. Niespodziewanie po trzech minutach goście doprowadzili do remisu, który utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron Ginter po raz drugi zaliczył asystę, a gola strzelił Dawid Glibowski. Po kilkunastu minutach strzelec pierwszej bramki Foks dograł do Karola Stępnika, a ten ustalił wynik meczu. Teraz w środę Orlicz zagra w okręgowym Pucharze Polski w Suchedniowie z KKP Koroną Kielce, a w niedzielę wyjedzie na mecz do Sparty Dwikozy.
Orlicz - Piast 3:1 (1:1)
1:0 Piotr Foks (7')
1:1 Mikołaj Osiński (10')
2:1 Dawid Glibowski (54,)
3:1 Karol Stępnik (67')
skład: Dariusz Boroń - Adrian Nowocień, Marek Banaczkowski, Michał Bator, Radosław Grzesiak - Karol Stępnik (75' Mateusz Misztal), Przemysław Ginter (66' Artem Kozachok), Piotr Foks, Dawid Glibowski, Bartosz Kijewicz (66' Jakub Przeworski) - Patryk Zygmunt