piątek, 12 sierpnia 2022

GOLE ORLICZA W 4 LIDZE ŚWIĘTOKRZYSKIEJ (MINUTA PO MINUCIE)

Przed nami 23. sezon 4 ligi świętokrzyskiej. Dla Orlicza Suchedniów będzie to 15. występ w tej klasie rozgrywkowej. Dotychczas w 426. spotkaniach biało-niebiescy strzelili 601 goli plus 9 za walkowery (łącznie z samobójczymi). I oto kolejna statystyki orłów - minuty, w których strzelali bramki. Najskuteczniejsi byli w ostatnim kwadransie, kiedy strzelili 136 goli, najgorzej szło im w pierwszym kwadransie, tylko 77 trafień do siatki rywali.W pierwszej połowie suchedniowianie strzelili 268 bramek, a w drugiej 333. Ciekawie przedstawia się minuta po minucie na boisku. Orlicz strzelał gole we wszystkich 90. minutach, plus w doliczonym czasie pierwszej połowy (45+1,2,3,4) i kończącym spotkania (aż 20 goli - najpóźniej w 98. minucie). Rywale muszą się szczególnie bać 77. minuty gry, wtedy orły strzeliły 12 goli. Na własnym boisku biało-niebiescy najczęściej trafiali do siatki rywali w 37. minucie (10 razy), a na wyjeździe w 43. minucie (8 razy). Na własnym boisku Orlicz nie strzelił bramki w 17, 43, 67, 86. minucie, a na wyjeździe w 1, 3, 6, 11, 28, 38, 53, 66. minucie. Ciekawie jest z 43. minutą, kiedy orły na własnym boisku nie strzeliły żadnej bramki, a na wyjazdach rekordową ilość. Poniżej najlepsze i najgorsze minuty Orlicza w 4 lidze świętokrzyskiej:
najskuteczniejsi
77. minuta - 12 goli
30. minuta - 11 goli
37. minuta - 11 goli
45. minuta - 11 goli
65. minuta - 11 goli
89. minuta - 11 goli