poniedziałek, 24 stycznia 2022

BADMINTONIŚCI ORLICZA NA PODIUM W IMIELINIE

Rok 2022 badmintoniści Orlicza rozpoczęli od zdobycia złotego i brązowego medalu na Otwartym Grand Prix U-23/U-17/U-13 w Imielinie w dniach 21-23 stycznia.
Orlicz wystąpił w pięcioosobowym składzie : Zuzanna Turska, Bartosz Dulemba, Szymon Turski, Jakub Dulemba i Gabriela Turska. Najlepiej wypadł Jakub Dulemba, który w kategorii U-13 wygrał grę mieszaną z Aleksandra Wasilewska (SKB Suwałki), a w grze pojedynczej zajął miejsce 3 i odebrał medal brązowy. Zuzanna Turska w kategorii U-13 awansowała z grupy i zajęła miejsce 9-16, a w deblu z Mają Zmarz (Kędzierzyn) zajęła miejsce 5-8. Najmłodsza nasza zawodniczka Gabriela Turska w U-13 na razie bez awansu z grupy. W kategorii U-17 Bartosz Dulemba i Szymon Turski rozegrali dobre pojedynki w grupach, ale na razie bez awansu. Wracamy do ciężkiej pracy w klubie i na kolejnym turnieju musi być tylko lepiej ! Podziękowania dla Rodziców za zorganizowanie wyjazdu i pokrycie kosztów turnieju ! Gratulacje Kuba za medale i podziękowania dla Wszystkich zawodników za sportową walkę !