niedziela, 22 października 2023

TENISIŚCI STOŁOWI MAJĄ AWANS W KIESZENI

Fantastycznie gra nasza drużyna w Pucharze Europy w niemieckim Karlsruhe. Global Pharma Orlicz 1924 Suchedniów w ekspresowym tempie pokonał włoski Top Spin Messina EUCI 3:0 i zapewnił sobie awans do III rundy.
Park Jeongwoo wygrał z Niagolem Stoyanovem 3:1, Robert Floras z grającym na co dzień w Lotto Superlidze w Polskim Cukrze Gwieździe Bydgoszcz Matteo Muttim 3:0 i Piotr Cyrnek z Antonino Amato 3:0.
Koreańczyk Park przegrał pierwszego seta ze Stoyanovem, a od tego momentu nasi zawodnicy triumfowali w 9 kolejnych setach.
Wcześniej w sobotę Orlicz wygrał z węgierskim PTE PEAC Kalo-Meh 3:0.
Na zakończenie turnieju, o godzinie 18:00 nasi tenisiści zagrają z gospodarzami ASV Grünwettersbach. To będzie piękne widowisko, czołowy klub Superligi z czołową ekipą Bundesligi.