poniedziałek, 16 października 2023

ANNA BANASZEK WYGRAŁA OSTATNI WYŚCIG Z CYKLU MTB CROSS MARATON

Niedziela, 15 października, była wyjątkowym dniem dla kolarzy reprezentujących Suchedniowskie Stowarzyszenie Cyklistów, którzy w Kielcach stanęli na starcie i odnieśli sukcesy w wyścigu MTB Cross Maraton. To był emocjonujący dzień, pełen wyzwań i radości! Nasza drużyna zmierzyła się z dwoma wspaniałymi trasami, prowadzącymi przez malownicze góry Pierścienica, Patrol i Trupień. To była prawdziwa dawka adrenaliny i piękna przyroda, której nie sposób opisać. Już samo przekroczenie mety na dystansach 23 km (Family) i 45 km (Fan) było ogromnym osiągnięciem. Chcielibyśmy serdecznie pogratulować naszym zawodnikom, którzy osiągnęli znakomite wyniki. Anna Banaszek wykazała się niesamowitą determinacją i prędkością, zdobywając tytuł najszybszej kobiety na trasie. To wielki sukces i inspiracja dla innych! Ponadto, na podium w swoich kategoriach stanęli: Małgorzata Bieniek zdobyła 1. miejsce, Tomasz Kutwin zajął 2. miejsce, Hubert Przeworski i Paweł Wójcicki zajęli 3. miejsce. Gratulujemy naszym kolarzom za wspaniałe osiągnięcia!
Chociaż zakończył się wspomniany cykl wyścigów, to przygoda na kolarskich trasach trwa dalej i do zobaczenia na kolejnych zawodach! Wkrótce podsumowanie sezonu. Poniżej miejsca naszych reprezentantów: