sobota, 30 września 2023

WYGRANA ORLICZA Z UNIĄ SĘDZISZÓW

Po dwóch bolesnych porażkach piłkarze Orlicza odzyskali ducha walki i dzisiaj odnieśli zasłużone zwycięstwo nad Unią Sędziszów 3:1. Biało-niebiescy przez całe spotkanie kontrolowali przebieg gry i udowodnili, że potrafią stanąć na wysokości zadania.
Pierwszy cios dla rywali zadał Jakub Przeworski, strzelając pierwszego gola dla Orlicza. To był moment, który rozpoczął spektakularny występ gospodarzy. Niestety, goście zdołali wyrównać przed przerwą, jednak po kilku minutach Orły znów przejęły inicjatywę. Tym razem to Damian Salwa popisał się precyzyjnym strzałem i ponownie doprowadził swoją drużynę do prowadzenia.
Po zmianie stron to już tylko Orlicz dyktował warunki gry. Bunyod Turgunboev ustalił wynik trafiając do siatki rywali, ale Orlicz mógł zdobyć więcej goli przy lepszej skuteczności w wykorzystywaniu okazji.
To zwycięstwo przywraca pewność siebie drużynie i jest doskonałym impulsem przed kolejnymi wyzwaniami. W najbliższym spotkaniu piłkarze Orlicza wyjeżdżają do Sparty Dwikozy, gdzie z pewnością będą dążyć do kontynuowania swojej dobrej passy.
Mamy nadzieję, że ta wygrana jest zapowiedzią kolejnych sukcesów Orlicza i że drużyna utrzyma wysoki poziom formy. Gratulujemy zwycięstwa i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!
Orlicz - Unia 3:1 (2:1)
1:0 Jakub Przeworski (26')
1:1 Tomasz Nartowski (40')
2:1 Damian Salwa (45')
3:1 Bunyod Turgunboev (74')
Orlicz: Arkadiusz Cieśliński - Jakub Przeworski, Marek Banaczkowski, Michał Bator, Mateusz Misztal - Michał Tomasik, Bunyod Turgunboev, Jan Bilski, Patryk Zygmunt, Kacper Sikora (78' Kamil Kuś) - Damian Salwa