sobota, 15 października 2022

SUCHEDNIOWSCY CYKLIŚCI NA PODIUM. KLASYFIKACJA KOŃCOWA MTB CROSS MARATON

Tydzień temu zakończyła się tegoroczna edycja Mtbcross Maraton w kolarstwie. W zawodach z powodzeniem startowali reprezentanci Suchedniowskiego Stowarzyszenia Cyklistów. Wielokrotnie stawali na podium w swoich kategoriach wiekowych, a nawet wygrywali poszczególne etapy. Ostatecznie w klasyfikacji drużynowej SSC zajęło siódme miejsce. O wiele lepiej wypadli w swoich kategoriach wiekowych. W klasyfikacji końcowej na drugich miejscach uplasowali się: Anna Banaszek, Tomasz Kutwin, Jakub Przeworski, a na trzecim: Małgorzata Bieniek, Marcin Biały.
W kategorii family w rywalizacji mężczyzn zostało sklasyfikowanych 267. zawodników, a w rywalizacji kobiet 55 zawodniczek. W kategorii fan, odpowiednio 341 i 28. Poniżej końcowe lokaty reprezentantów Suchedniowskiego Stowarzyszenia Cyklistów: