niedziela, 9 października 2022

ORLICZ PRZEGRAŁ Z WIERNĄ

To już kolejny mecz, w którym biało-niebiescy stracili bramkę w pierwszych minutach. Tym razem ta w Małogoszczy była samobójcza. Gospodarze szybko podwyższyli prowadzenie. Po zmianie stron Orlicz przeprowadził akcję, w której Patryk Zygmunt dograł piłkę do Dominika Chrzanowskiego, a ten strzelił pierwszego gola dla orłów. Drugą bramkę dla Orlicza strzelił Michał Bator z karnego, po wcześniejszym faulu na Chrzanowskim. Niestety to miejscowi ustalili wynik spotkania na 5:2, również z rzutu karnego. Teraz przed orłami kolejne spotkanie, w którym mogą zdobyć punkty, mało tego Sparta Kazimierza Wielka jest do pokonania. Czy będzie pierwsze zwycięstwo? Przekonamy się za tydzień.
Wierna - Orlicz 5:2 (2:0)
1:0 samobójczy (4')
2:0 Damian Bednarski (11')
3:0 Damian Bednarski (60')
3:1 Dominik Chrzanowski (61')
4:1 Paweł Rogula (68')
4:2 Michał Bator (80' k.)
5:2 Paweł Rogula (87' k.)
skład: Mateusz Ubysz - Piotr Gniaździński (70' Kacper Sikora), Kamil Kuś (60' Dawid Bryczkiewicz), Błażej Turski, Michał Bator - Paweł Witkowski, Dominik Chrzanowski, Patryk Zygmunt, Grzegorz Skarbek (80' Konrad Wawrzycki), Damian Kita - Krzysztof Rzeszowski