środa, 27 kwietnia 2022

ORLICZ WYGRAŁ W MORAWICY!

Piłkarze Orlicza sprawili dzisiaj niespodziankę wygrywając 3:1 z Moravią w Morawicy. Po miesiącu bez zwycięstwa, przyszło przełamanie. Podopieczni trenera Łukasza Ubożaka już do przerwy strzelili dwie bramki. Trzy punkty bardzo się przydadzą. Teraz biało-niebieskich czekają ciężkie mecze z Nowinami i Granatem. Wygrana w pełni zasłużona, chociaż w drugiej połowie Orlicz grał w dziesięciu po czerwonej kartce dla Oskara Jabłońskiego (67'). Dwie asysty zaliczył Michał Cedro, a jedną Piotr Solnica. Mecz w dobrej jakości z komentarzem do obejrzenia TUTAJ.
Moravia - Orlicz 1:3 (0:2)
0:1 Damian Kopyciński (18')
0:2 Mateusz Wsułek (32')
1:2 Mateusz Zawadzki (59')
1:3 Damian Kopyciński (90+2')
skład: Vitaliy Onopko - Kacper Tumulec, Patryk Zawierucha, Tihomir Cheneshkov, Karol Świtowski - Oskar Jabłoński, Krzysztof Słaby (81' Michał Bator), Michał Cedro, Mateusz Wsułek (85' Kacper Grzela) - Damian Kopyciński, Andrzej Paprocki (70' Piotr Solnica)