poniedziałek, 14 marca 2022

BARDZO DOBRA GRA BADMINTONISTÓW ORLICZA W WARSZAWIE!

Bardzo dobrze zagrali badmintoniści Orlicza w Warszawie na krajowym turnieju "Warsaw Open 2022".
W kategorii wiekowej młodzika młodszego na najwyższym stopniu podium stanęli Zuzanna Turska i Jakub Dulemba. Drugie miejsce w tej kategorii w deblu zajęli Jakub Chrząszcz i Aleksander Turski. Gra na ćwierćfinałach zakończyli Piotr Sawicz i Jakub Chrząszcz w singlach zajęli miejsca w przedziale 5-8. Gabriela Turska i Oskar Pawelec nie awansowali z grup, ale stoczyli dobre wyrównane pojedynki.
Dwa razy na drugim stopniu podium w kategorii U-17 stanął Szymon Turski. W deblu z Tomaszem Kotlarskim (Garwolin) i w mikście z Amelią Kisiel (Pabianice). Bartosz Dulemba w tej samej kategorii zajął trzecie miejsce w deblu z Arturem Pruszkowskim (Warszawa), a w singlu miejsce czwarte. Gratulacje dla medalistów i brawa dla wszystkich zawodników i rodziców za zorganizowanie wyjazdu do Warszawy!