niedziela, 14 listopada 2021

SIEDEM GOLI W MECZU ORLICZA I WYGRANA

Kibice liczyli na zwycięstwo orłów z Olimpią-Pogoń i nie zawiedli się. Przy okazji byli świadkami siedmiu goli, co nie zdarza się zbyt często na czwartoligowych boiskach. Wygrana biało-niebieskich mogła być bardziej okazała, niestety grając w drugiej połowie z przewagą jednego zawodnika, dali sobie strzelić dwie bramki. Pierwszy gol dla Orlicza padł po rzucie rożnym, kiedy Andrzej Paprocki wrzucił piłkę w pole karne, a goście strzelili sobie samobója. Po kilkunastu minutach rywale doprowadzili do remisu za sprawą byłego piłkarza naszego klubu Karola Armaty. Jeszcze przed przerwą Damian Kopyciński dograł piłkę do Paprockiego, a ten strzelił nie do obrony. Tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę, Paprocki po raz drugi trafił do siatki, tym razem z rzutu wolnego. Po zmianie stron Kopyciński zaliczył drugą asystę, tym razem do Krzysztofa Słabego i na tablicy wyników było 4:1. Niestety jak już pisałem goście chociaż grali w dziesięciu jeszcze dwa razy trafili do bramki strzeżonej przez Oleksii Shrama. Wygrana orłów zasłużona, teraz czeka ich wyjazd do Kielc na spotkanie z rezerwami Korony. To będzie ostatni mecz rundy jesiennej.
Orlicz - Olimpia-Pogoń 4:3 (3:1)
1:0 samobój (16')
1:1 Karol Armata (28')
2:1 Andrzej Paprocki (40')
3:1 Andrzej Paprocki (45')
4:1 Krzysztof Słaby (59')
4:2 Adam Głowa (62')
4:3 Ernest Rozmysłowski (83')
skład: Oleksii Shram - Karol Świtowski (55' Michał Bator), Patryk Zawierucha, Kacper Tumulec - Damian Kopyciński, Piotr Solnica, Krzysztof Słaby (66' Ernest Supierz), Krzysztof Rzeszowski, Grzegorz Skarbek (84' Kacper Sikora), Andrzej Paprocki - Mateusz Wsułek