niedziela, 17 października 2021

GLOBAL PHARMA ORLICZ 1924 WYGRYWA ZA TRZY PUNKTY W SUCHEDNIOWIE

Wreszcie suchedniowscy kibice doczekali się zwycięstwa tenisistów stołowych na swoim parkiecie w Lotto Superlidze. Na wyjazdach już dwa razy wygrywali (Gdańsk, Bytom). W niedzielne popołudnie tenisiści stołowi Global Pharma Orlicz 1924 podejmowali Akademię Zamojską Zamość. Po niezwykle interesującym meczu wygrali 3:1, a więc zdobyli trzy punkty. Wszystkie pojedynki były emocjonujące, ale chyba najciekawszy był gdy grali Jakub Perek i Andrew Baggaley. Uważam, że zadecydował on o końcowym wyniku spotkania. W piątym decydującym secie rywal prowadził już 5:0, ale Kuba popisał się dużą odpornością psychiczną i wygrał do 9(!). Teraz dwutygodniowa przerwa, a potem kolejne mecze i z pewnością nie mniejsze emocje.
Global Pharma Orlicz 1924 - Akademia Zamojska 3:1
Bąk Daniel - Szymański Filip 3:1 (6, -9, 6, 11)
Perek Jakub - Baggaley Andrew 3:2 (9, -5, 11, -6, )
Jangmok Lee - Górak Daniel 0:3 (-5, -6, -4)
Bąk Daniel - Baggaley Andrew  2:0 (10, 7)