poniedziałek, 11 października 2021

BADMINTONIŚCI ORLICZA NA PODIUM TURNIEJU W SZCZUCINIE

Po raz kolejny bardzo dobrze zagrali najmłodsi badmintoniści Orlicza w Podkarpackim Cap 2021 w Szczucinie.
W kategorii U-11 zwyciężył Jakub Chrząszcz przed Piotrem Sawiczem, a na trzecim miejscu uplasował się Aleksander Turski. Wiktor Utczyk zajął miejsce w przedziale 5-8, Miłosz Śniowski na razie bez awansu z grupy. Na podium stanęła również Gabriela Turska, zajmując trzecie miejsce.
W kategorii U-13 Zuzanna Turska uplasowała się w przedziale miejsc 5-8, podobnie debel Chrząszcz/Sawicz.
W kategorii U-15 Jakub Dulemba w mikście z Aleksandrą Kurkiewicz zajęli trzecie miejsce III.
W najwyższej kategorii U-17 również była dwa miejsca na podium. Bartosz Dulemba w deblu z Mateuszem Janickim oraz w mikście z Julią Dec zajął trzecie miejsca.
Gratulacje dla medalistów i podziękowania dla Rodziców za finansowanie tego turnieju !