poniedziałek, 6 września 2021

KAJA ZIÓŁKOWSKA DWA RAZY NA PODIUM NA WĘGRZECH!

W dniach 3-5 września w węgierskim Pesc odbył się Multi Alarm Hungarian Youth International U15 Tournament 2021 w badminonie. W gronie uczestników była Kaja Ziółkowska z Suchedniowa, reprezentująca barwy UKS Wschodnia 12 Kielce. W silnie obsadzonym turnieju, w którym na parkiecie grali zawodnicy i zawodniczki z 8 krajów, bardzo dobrze wypadła Kaja. W mikście grając w parze z zawodnikiem z Portugalii Tiago Berenguer wywalczyli pierwsze miejsce. Również w deblu stanęła na podium. Grając w parze z Leną Jachimek (KS Badminton School Gdynia) dotarły do finału, gdzie przegrały z zawodniczkami z Rosji. Dało im to drugie miejsce i tytuł wicemistrzyń. Tylko w singlu Kaja nie doszła do strefy medalowej, zajmując w końcowej klasyfikacji miejsca w przedziale 8-16. Gratulujemy kolejnego dobrego występu!