niedziela, 12 września 2021

DOBRE ZŁEGO POCZĄTKI TENISISTÓW STOŁOWYCH

Dobre złego początki. Tenisiści stołowi Global Pharma Orlicz 1924 dość łatwo objęli prowadzenie 2:0 w meczu z Dojlidy Białystok. Kibice już zacierali ręce i liczyli na zwycięstwo za trzy punkty po wygranych Yumy Tanigaki i Jakuba Perka. Niestety później punktowali tylko goście. Przegrał Daniel Bąk, kiedy wydawało się, że już dopadł rywala. Raczej niespodziewanie uległ Yuma, zwłaszcza w decydującym secie. Debel po bardzo dobrym drugim secie, niestety nie dał rady w decydującym trzecim. Na pocieszenie jeden punkt dla suchedniowian. Spotkanie to pokazało jak wyrównana jest stawka, a rozstrzygnięcia są dopiero w grach deblowych. To już drugi taki rezultat w meczu rozegranym w Suchedniowie.
Global Pharma Orlicz 1924 Dojlidy 2:3
Tanigaki Yuma - Zdzienicki Kamil 3:1 (10:12, 11:2, 11:4, 11:4)
Perek Jakub - Khanin Aliaksandr 3:0 (11:8, 13:11, 11:5)
Bąk Daniel - Zatówka Patryk 2:3 (9:11, 7:11, 11:8, 16:14, 4:11)
Tanigaki - Khanin 1:2 (7:11, 11:9, 1:11)
Bąk/Perek - Zatówka/Zdzienicki 1:2 (12:14, 11:2, 9:11)