czwartek, 30 maja 2024

ORLICZ PRZEGRAŁ W GÓRNIE

W świąteczne popołudnie piłkarze Orlicza rozegrali ligowy mecz w Górnie. Niestety przegrali z tamtejszym Góralem 1:3. Gospodarze do przerwy objęli prowadzenie, a w drugiej połowie podwyższyli wynik. Biało-niebiescy ruszyli do odrabiania strat i po sześciu minutach w polu karnym został sfaulowany Partyk Zygmunt. Pewnym egzekutorem okazał się Michał Bator i suchedniowskie orły złapały kontakt bramkowy. Gdy wydawało się, że remis jest w zasięgu Orlicza, sędzia podyktował rzyt karny dla miejscowych, zamieniony na trzecią bramkę. W najbliższą niedzielę nasza drużyna podejmuje na własnym boisku Świt Ćmielów.
Góral - Orlicz 3:1 (1:0)
1:0 Robert Radek (22')
2:0 Krystian Moskal (50')
2:1 Michał Bator (56' k.)
3:1 Krystian Moskal (80' k.)
Orlicz: Witalij Onopko — Mateusz Misztal (80' Roman Bratash), Marek Banaczkowski, Michał Bator, Michał Tomasik - Wojciech Gajos, Jan Bilski (70' Kacper Sikora), Piotr Foks, Krzysztof Rzeszowski, Patryk Zygmunt - Bohdan Fedkiv