środa, 18 maja 2022

ORLICZ GROMI ALIT W OŻAROWIE!

Piłkarze Orlicza w drugim kolejnym meczu strzelili cztery bramki. Po wygranej w Suchedniowie z GKS Rudki 4:1, taki sam wynik powtórzyli w Ożarowie z tamtejszym Alitem. Do przerwy był remis, ale po zmianie stron gole strzelali już tylko podopieczni trenera Łukasza Ubożaka. Dwie asysty zaliczył Krzysztof Rzeszowski, a po jednej Karol Świtowski i Damian Kopyciński. Teraz biało-niebieskich czeka ciekawy wyjazd do Starachowic.
Alit - Orlicz 1:4 (1:1)
1:0 Dmytro Olijnym (1')
1:1 Piotr Solnica (9')
1:2 Krzysztof Słaby (49')
1:3 Damian Kopyciński (52')
1:4 Dominik Chrzanowski (69')
skład: Vitaliy Onopko - Kacper Tumulec, Patryk Zawierucha, Michał Cedro, Karol Świtowski (81' Michał Bator) - Oskar Jabłoński, Piotr Solnica (50' Damian Kopyciński), Mateusz Wsułek, Krzysztof Rzeszowski (85' Adrian Żyła) - Andrzej Paprocki (60' Kacper Grzela), Krzysztof Słaby (65' Dominik Chrzanowski)