W niedzielę, 21 czerwca w Kielcach odbyły się kolejne wyścigi kolarskie z cyklu MTB Cross Maraton. Bardzo dobrze zaprezentowała się nieliczna reprezentacja Suchedniowskiego Stowarzyszenia Cyklistów. Zawodnicy zajmowali czołowe lokaty w swoich kategoriach wiekowych, a Tomasz Kutwin oraz Małgorzata Bieniek zwyciężyli w swoich grupach. Poniżej miejsca i czasy:
Family:
17. Tomasz Piasta (F4 - 7) - 1,25,43
18. Hubert Przeworski (F5 - 3) - 1,26,36
47. Tomasz Kutwin (F7 - 1) - 1,45,53
58. Paweł Wójcicki (F7 - 2) - 1,58,46
kobiety
4. Anna Banaszek (FK2 - 3) - 1,41,00
8. Małgorzata Bieniek (FK5 - 1) - 2,20,42
Fan:
32. Jan Gołda (M3 - 6) - 3,13,20
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz