niedziela, 18 grudnia 2022

SUPER MECZ GLOBAL PHARMA ORLICZ 1924 I DZIEWIĄTA WYGRANA W LOTTO SUPERLIDZE

Tenisiści stołowi Global Pharma Orlicz 1924 wygrali kolejny mecz w Lotto Superlidze. Tym razem w Toruniu pokonali tamtejszą Energa Manekin za trzy punkty. Wynik końcowy wskazuje na łatwą wygraną, ale to jest mylące. W dwóch pierwszych grach o zwycięstwach naszych zawodników decydowały pięciosetowe pojedynki i co ciekawe Robert Floras i Asuka Machi prowadzili już po 2:0, by później przegrać po dwa sety. Pasjonujący był zwłaszcza mecz Roberta, który w piątym secie przegrywał 6:9 i wygrał pięć kolejnych zagrywek, a tym samym mecz z Kotowskim. Pewnie kibice zauważyli, że ustawienie naszych zawodników przed meczem różni się od dotychczasowych, zwłaszcza w dzisiejszym spotkaniu. Ale jak widać daje to dobre rezultaty. Przed nami ostatni mecz w tym roku. We wtorek zapraszamy na spotkanie z
Dojlidy Białystok, a zaległe z Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki zostanie rozegrane w styczniu.
Energa Manekin - Global Pharma Orlicz 1924 1:3
Kotowski Tomasz - Floras Robert 2:3 (3, 9, -9, -7, 9)
Kulpa Konrad - Machi Asuka 2:3 (9, 5, -5, -8, 1)
Matsuyama Yuki - Cyrnek Piotr 3:0 (-6, -5, -4)
Kotowski Tomasz - Bąk Daniel 0:2 (12, 3)