niedziela, 19 marca 2017

Kolejne triumfy badmintonistów Orlicza

Miłosz z lewej.
W sobotę, 18 marca w suchedniowskiej hali sportowej rozegrano kolejny Ogólnopolski Turniej w badmintonie. Tym razem rywalizowano w kategoriach: junior młodszy (U-17), młodzik (U-15), młodzik młodszy (U-13).
Z reprezentantów Orlicza najlepiej wypadł Miłosz Miernik, który wygrał w deblu (U-17) grając w parze z Michałem Matysiakiem, a w singlu w finale przegrał z... tym samym Matysiakiem.
Wśród młodzików drugą lokatę w deblu wywalczyła Julia Pająk z Różana Cybulka, a trzecie miejsce Aleksandra Pawlukiewicz z Weroniką Ziębą. Na trzecim stopniu podium zakończył rywalizację Andrzej Pięta w singlu i tuż za podium, na czwartym miejscu w deblu grając z Mateuszem Franczakiem.
Kolejne trzecie miejsce dla Orlicza wywalczyła Joanna Więckowska w mikście grając z Mikołajem Morawskim.