niedziela, 12 kwietnia 2015

Porażka w Ożarowie (aktualizacja)

Piłkarze czwartoligowego Orlicza po dwóch wyjazdowych zwycięstwach, w trzecim meczu w Ożarowie przegrali z tamtejszym Alitem 1:5. Honorowe trafienie dla naszej drużyny zaliczył Tihomir Cheneshkov. W przekroju całego spotkania gospodarze byli drużyną lepszą i im przypadło zasłużone zwycięstwo. Mecz ułożył się dla miejscowych bardzo szybko, ponieważ już w 5 minucie zdobyli gola z rzutu wolnego, a ponadto tuż przed przerwą podwyższyli na 2:0. W drugiej połowie biało-niebiescy podjęli walkę, ale po stracie trzeciej bramki odpuścili.
5:1 Kostrzewa Karol (90+3')
Orlicz: Karliński - Piętak, Górecki, Chatys, Bator - Banaczkowski (46' Jackowski), Nowak (85. Bałchanowski), Rzeszowski, Notzel (46' Kaczmarski) - Cheneshkov, Moskal (75' Porębski).
Juniorzy gromią!
Bardzo dobry występ zanotowali juniorzy starsi, którzy prowadzeni przez Rajmunda Kabałę we Włoszczowie rozgromili Deko 8:0.
0:8 Świtowski Karol (80')
Orlicz: Ubysz - Jurczenia, Działak, Pająk, Relidzyński - Herman, Lasota, Świtowski Karol, Kita - Świtowski Patryk, Sikora.
Juniorzy młodsi przegrali
Juniorzy młodsi na własnym boisku podejmowali inny zespół z Włoszczowy - Hetman i niestety przegrali 0:1.
Orlicz: Pająk - Kowalik Damian, Matla Maciej (70' Kowalik Jakub), Flantowicz, Graba - Ślusarczyk Patryk, Ślusarczyk Michał (65' Matla Karol), Mądzik, Czerwiński (60' Złomek) - Matla Krystian, Pietrasiewicz.